Kontakt
XII 2017

Kolejna wprowadzona deska w Grudniu to deska z duroplastu CASCARA. Kształtem przypomina muszelkę – pasuje do większości ceramik dostępnych na rynku. Należy do desek Premium, jest dość ciężka, waży około 2,2kg. Prosty sposób montażu i demontażu za pomocą metalowych zawiasów z centralnym szybkim wypinaniem za pomocą jednego przycisku, natomiast mechanizm Slow Close gwarantuje ciche i delikatne opadanie deski.

XII 2017

Jeszcze w starym roku wprowadziliśmy do sprzedaży kolejną nowość - deskę z serii TOLEDO. Deska przeznaczona jest dla osób starszych i niepełnosprawnych. Kształt deski jest bardzo uniwersalny pasujący do wielu dostępnych na rynku ceramik. Toledo wykonana jest z materiału twardego oraz odpornego na zarysowania – duroplastu. Deska waży około 1,9kg, została wyposażona w zawias metalowy wolnoopadający z możliwością szybkiego wypinania. Wycięcie w przedniej części deski zostało zastosowane z powodów higienicznych.  

XII 2017

Doceniając naszą owocną współpracę w roku 2017 oraz dbając o dobre relacje z naszymi klientami, pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że w Nowym 2018 Roku, będą Państwo dalej zadowoleni ze współpracy z firmą Sanit-Plast.

XII 2017

W tym miesiącu wprowadzamy kolejną deskę familijną z polipropylenu. ESTEPONA nr kat. 030/AMWF- uniwersalna deska, z której może korzystać zarówno osoba dorosła jak i dziecko. Podobnie jak Narja, deska ta posiada wkładkę, przeznaczoną dla najmłodszych, którą można łatwo wypią, gdy dziecko już dorośnie. Z uwagi na solidność i wagę deski - 2,3kg, można zaliczyć ją do desek z segmentu Premium. ESTEPONA wyposażona jest w regulowany zawias metalowy wolnoopadający z możliwością szybkiego wypinania.

XI 2017

W tym miesiącu wprowadzamy do sprzedaży trzy deski z duroplastu. Jedna z nich to CARTAGENA o nr kat. 022/AMWP1, deska prostokątna, z zawiasem wolnoopadającym z szybkim wypinaniem. Deska ma uniwersalne kształty, dzięki czemu pasuje do wielu ceramik. Druga nasza nowość to deska familijna ALICANTE o nr kat. 051/AMWF, zarówno dla dorosłych i dla dzieci. Ze względu na solidność wykonania i wagę, posiada zawias metalowy wolnoopadający z dwoma przyciskami. Wkładka dziecięca posiada również zawias wolnoopadający. Trzecia deska LORCA nr kat. 022/AMWP2 to deska prostokątna, również wyposażona w zawias metalowy wolnoopadający z dwoma przyciskami, dzięki którym szybko i prosto można wypiąć cała deskę z ceramiki. Wszystkie deski należą do desek ciężkich i solidnych, możemy zaliczyć je do desek z segmentu Premium.  

X 2017 Wprowadzamy do sprzedaży kolejne dwie nowości. Pierwsza to FUENGIROLA o nr kat. 023/AMWP1. Jest to deska prostokątna, duroplastowa z zawiasem wolnoopadającym z centralnym szybkim wypinaniem. Deska ma uniwersalne kształty jak na deskę prostokątną dzięki czemu można ją stosować jako zamiennik drogich oryginalnych desek. Druga nasza nowość to deska familijna z duroplastu. Do tej pory nie mieliśmy takiego produktu w swojej ofercie. JAREZ o nr kat. 050/AMWF bo o nie mowa to deska przyjazna całej rodzinie. Ze względu na solidność jej wykonania i wagę, JAREZ posiada pełny zawias metalowy wolnoopadający z dwoma przyciskami dzięki którym szybko i łatwo wypniemy całą deskę z porcelany. Również wkładka dziecięca posiada zawias wolnoopadający co obecnie jest rzadko spotykanym elementem, wpływającym bezpośrednio na bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników.
IX 2017

Wprowadzamy do sprzedaży kolejną naszą nowość  tj, deskę CADIZ która, jest bliźniaczo podobna do deski SLIM. Różnica jest w zawiasie, gdyż nasza nowość posiada zawias metalowy z płynną regulacją -  wolnoopadający z możliwością szybkiego wypinania całej deski z porcelany. Poza tym CADIZ jest deską ciężką jak na materiał z którego jest zrobiona gdyż waży 1700g i jest zaliczana do desek twardych. Inne właściwości są takie same jaki pozostałych naszych wyrobów.

VIII 2017 W sierpniu firma Sanit-Plast wprowadza do sprzedaży kolejną nowa kategorię desek sedesowych – prostokątnych. Od razu wprowadzamy na rynek 3 modele, z czego dwa będą z polipropylenu i jeden z duroplastu. Dwie pierwsze deski to KADYKS o nr kat. 015/AMWP oraz MURCIA o nr kat. 016/AMWP. Obydwa produkty są jedynymi tego typu o takim designu na naszym rynku. Deski są wykonane z polipropylenu i pasują do wielu ceramik o kształcie prostokątnym. Zarówno Kadyks jak i Murcia posiadają zawias metalowy wolnoopadający regulowany z szybkim wypinaniem. CASARES o nr kat. 023/AMWP2 jest na razie jedyną deską z duroplastu utrzymaną w tonacji desek prostokątnych. Jest w całości wykonana z duroplastu a jej waga przekracza 2kg. Jest wyposażona w zawias metalowy wolnoopadający z szybkim wypinaniem i posiada w swojej strukturze środek antybakteryjny.
VII 2017 W lipcu wprowadzamy kolejne dwie zupełnie nowe deski sedesowe z nowo utworzonej kategorii – desek familijnych. Deski nazywają się NARJA oraz LAGOS i wykonane w są z polipropylenu. Jak sama nazwa kategorii wskazuje są to deski z myślą o rodzinach z dziećmi. Obydwa produkty spełniają swoje zadanie zarówno w przypadku dorosłych jaki i dzieci. Mało tego gdy nasze pociechy dorosną deska dalej będzie spełniać swoje zadanie. Obydwa (NARJA oraz LAGOS) produkty składają się bowiem z dwóch desek sedesowych, jednej normalnej „dorosłej” i drugiej wpiętej w środku deski – familijnej – dziecięcej. Deska dziecięca występuje w 2 kolorach (poza białym) i można ją gdy już będzie zbyteczna wypiąć i użytkować całą deskę dalej. Oczywiście cały wyrób jest montowany na zawiasie metalowym wolnoopadającym, natomiast sama deska posiada w swojej strukturze środek antybakteryjny. Nowe deski mają następujące numery katalogowe: NARJA 031/AMWF (z dziecięcą deską białą), 031/AMWFN (niebieska) i 031/AMWFC (czerwona). LAGOS ma numer katalogowy 032/AMWF (biała), 032/AMWFN (niebieska) oraz 032/AMWFC (czerwona).
VI 2017 Chcielibyśmy poinformować uroczyście iż, firma Sanit-Plast została certyfikowana przez francuski instytut CSTB. Cały zakład produkcyjny przeszedł pozytywną weryfikację oraz audyt i możemy się pochwalić posiadaniem Francuskiego Certyfikatu NF
VI 2017 Chcielibyśmy przedstawić Państwu kolejną naszą nowość w tym miesiącu. Jest to już druga deska z polipropylenu wyposażona w nowatorski zawias wolnoopadający metalowy z szybkim wypinaniem. Zawias jest wyposażony w dwa osobne przyciski po bokach deski, które powodują wypięcie deski z porcelany. Pozostałe funkcje deski są takie same jak w innych naszych wyrobach. MARBELLA jest wyposażona w dodatek antybakteryjny, a jej kompaktowy kształt pozwala ją dopasować do wielu dostępnych ceramik sanitarnych.
VI 2017 VI 2017 Na początku tego miesiąca wprowadzamy do sprzedaży kolejne dwie nasz nowości na rynek. Pierwszą jest deska z najniższego segmentu cenowego, przeznaczona przede wszystkim na inwestycje budowlane, szkół, internatów, hosteli i innych budynków użyteczności publicznej. MALAGA jest deską cienką ważącą tylko niecałe 0,5kg przez co jest w super dostępnej cenie. Standardowo wyposażona jest w zawias plastikowy regulowany wykonany z ABS-u, a na zamówienie występuje również z zawiasem metalowym regulowanym. Drugą naszą nowością jest RONDA - deska z średniego segmentu cenowego przeznaczona do nowoczesnych łazienek oraz dla użytkowników ceniących wygodę i funkcjonalność. Deska jako jedyna w Polsce wykonana z polipropylenu posiada zawias metalowy wolnoopadający z centralnym szybkim wypinaniem całej deski z porcelany. Takie rozwiązanie pozwala bardzo łatwo utrzymywać deskę w czystości a dzięki dodatkom antybakteryjnym i antygrzybicznym deska jest przyjazna dla całych rodzin i ich pociech.
IV 2017

Z końcem kwietnia wprowadzamy do sprzedaży kolejne dwie nasze nowości.
Są to deski z duroplastu, które zostały zaprojektowane zgodnie z obowiązującym trendem designerskim desek sedesowych.
Pierwszą deską jest GRANADA o nr kat. 020/AMWC, deska ta występuje z jednym słusznym zawiasem - metalowym wolnoopadającym z centralnym szybkim wypinaniem.
Druga nowość to KORDOBA o nr kat. 021/AMWC która również ma podobny zawias.
Obydwie nowości mają uniwersalne kształty dzięki czemu pasują do wielu dostępnych na rynku ceramik sanitarnych. szczegóły desek oraz ich zdjęcia są dostępne w zakładce deski duroplastowe.

IV 2017

Wprowadzamy do sprzedaży kilkanaście naszych nowości zarówno w deskach polipropylenowych jak i duroplastowych oraz familijnych i dziecięcych. Bardzo proszę o zapoznanie się z naszymi nowościami na stronie internetowej. Ponieważ tych nowości jest dużo będziemy je systematycznie wprowadzać do sprzedaży o czym będziemy informować na bieżąco.

III 2017 Odbyły się długo zapowiadane największe na świecie Targi Branżowe - ISH 2017. Jak informowaliśmy na naszej stronie również firma Sanit-Plast brała w nich udział. Mieliśmy stoisko na hali 4.2 o powierzchni 24m2. Prezentowaliśmy na nim wszystkie nasze deski sedesowe zarówno z PP jak i z DP. Były również nowości w postaci desek familijnych oraz dziecięcych, jak również cały asortyment zawiasów do desek. Targi były bardzo udane, owocne i miejmy nadzieję że przełoży się to na zwiększeniu ilości naszych odbiorców. Niemniej chcielibyśmy tym którzy, zaszczycili Nas swoją obecnością na targach: zarówno "starych" odbiorców jak i "nowych"  bardzo serdecznie podziękować za przybycie i liczymy na dalszą owocną współpracę.
III 2017 Zapraszamy do zapoznania się z nowymi katalogami zamieszczonymi na  naszej stronie. Prezentujemy tam 3 katalogi: pierwszy dotyczy naszych desek polipropylenowych, drugi desek duroplastowych natomiast trzeci katalog dotyczy desek familijnych. Nowa formuła katalogu, nowa szata graficzna, nowości to atuty naszego nowego katalogu wydanego na rok 2017.
XII 2016 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2017 ROKU ŻYCZY CAŁA FIRMA SANIT-PLAST WSZYSTKIM NASZYM ODBIORCOM STRATEGICZNYM ORAZ KLIENTOM INDYWIDUALNYM.
XI 2016 Mamy zaszczyt poinformować, że firma Sanit-Plast weźmie udział w targach ISH 2017. Wszystkich naszych bieżących i przyszłych klientów serdecznie zapraszamy na stoisko numer 4.2 K15. 

IX 2016

Wprowadzamy do sprzedaży kolejny model zawiasu metalowego, ale teraz w wersji wolnoopadającej. Takiego zawiasu brakowało w naszej gamie produktowej, więc tym bardziej jesteśmy dumni z jego wdrożenia. Od razu będzie on dostępny we wszystkich naszych deskach sedesowych zarówno tych z polipropylenu, jak i z duroplastu. Będzie go można zamówić w każdym segmencie cenowym w którym występuje nasz wyrób. Sam zawias ma nowoczesny mechanizm opadania deski sedesowej, dzięki czemu klapa oraz siedzenie opadają płynnie i bezszelestnie. Dodatkowym atutem będzie podkładka pod zawiasem wykonana już z silikonu, który wręcz przykleja się do ceramiki czym usztywnia cały system mocowania deski do porcelany. Poza tym z obecnym zawiasem będzie występował podwójny system montażu w zależności czy ceramiki do której montujemy deskę ma otwory od spodu czy nie. Teraz nie będzie to już problemem.!!!!

V 2016

Zmodernizowaliśmy kolejny dział - kontroli jakości i laboratorium. Teraz wszystkie nasze wyroby sprawdzane są na specjalnych urządzeniach, dzięki którym możemy przetestować odporności desek na obciążenia statyczne oraz dynamiczne, sprawdzamy efektywność mocowań oraz samych zawiasów, sprawdzamy wytrzymałości graniczne zawiasów oraz całych desek sedesowych. Testujemy również wytrzymałość zawiasów wolnoopadających, odbojników, oraz gumowych podkładek. Całe nasze testy przeprowadzane są i odpowiadają 5-letniemu normalnemu użytkowaniu naszych wyrobów. Natomiast w laboratorium sprawdzamy odporność naszych wyrobów na różne kwasy i detergenty jakie mogą mieć kontakt z deską sedesową, jak również sam materiał z jakiego wykonane są nasze deski sedesowe oraz pozostałe elementy montażowe.

III 2016

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY ŻYCZY CAŁA ZAŁOGA SANIT-PLAST I DODATKOWO MOKREGO ŚMINGUSA-DYNGUSA.

III 2016

 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na przyszłoroczne targi ISH 2017 które, odbędą się we Frankfurcie nad Menem. Są to targi branżowe o tematyce łazienkowej, które odbywają się raz na dwa lata. Będziemy mieli tam swoje stoisko, na które serdecznie już dziś zapraszamy. Szczegóły niebawem.

XII 2015

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2016 ROKU ŻYCZY CAŁA FIRMA SANIT-PLAST WSZYSTKIM NASZYM ODBIORCOM STRATEGICZNYM ORAZ KLIENTOM INDYWIDUALNYM.

X 2015 Chcielibyśmy Państwa poinformować, że przeszliśmy pomyślnie całą drogę certyfikującą wraz z niezbędnymi audytami. Wprowadziliśmy u Nas w zakładzie pełną Politykę Jakości oraz Polityką Środowiskową.
Przy pomocy firmy certyfikującej DEKRA otrzymaliśmy Certyfikat jakości ISO 9001 oraz Certyfikat Środowiskowy ISO 14001.
II 2015 Witamy na naszej nowej stronie internetowej, która jest teraz bardziej przejrzysta, posiada wiele nowych produktów.
X 2014 Skończyliśmy rozbudowę hali produkcyjnej oraz powiększyliśmy część magazynową o nową halę, przez co możemy być bardziej elastyczni dla naszych odbiorców i jeszcze szybciej realizować dla nich zamówienia.
VIII 2014 Kolejna nowość w gamie desek duroplastowych. Produkt o nazwie VENUS zostaje wyposażony w zawias wolnoopadający z ABS-u. Teraz deska VENUS występuje ze wszystkimi zawiasami dostępnymi w naszej ofercie, a ta z zawiasem wolnoopadającym jest o nr. kat 015/AW. Obydwie nasze deski sedesowe wykonane z duroplastu mogą występować z każdym dostępnym zawiasem.
III 2014 Na początku nowego roku udało nam się wprowadzić kolejną odmianę nowej naszej deski sedesowej z duroplastu. Teraz może ona występować również  z zawiasem wolnoopadającym z ABS-u. jej nr kat. 016/AW.
XI 2013 Do sprzedaży trafia druga nasza deska sedesowa z duroplastu. Jej pierwowzorem jest znana na rynku KASKADA. Deska z duroplastu waży blisko 2kg i nosi nazwę KASKADA-BIS i ma oznaczenie nr. kat 016.
IX 2013 Wprowadzamy do sprzedaż kolejną wersję deski sedesowej RECORD teraz w wersji  z zawiasem wolnoopadającym z ABS-u.
VI 2013 PO DŁUGICH I CIĘŻKICH NEGOCJACJACH PRZYSTĘPUJEMY DO WSPÓŁPRACY Z IKEA. OWOCEM TEGO JEST DESKA SEDESOWA SPRZEDAWANA NA CAŁYM ŚWIECIE (oczywiście z zawiasem wolnoopadającym).
V 2013 Wszystkie nasze wyroby produkowane z polipropylenu są dodatkowo wyposażone poza środkiem antybakteryjnym również w środek antygrzybiczny, które obejmuje wszystkie rodzaje grzybów jednokomórkowych. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która ma w swojej ofercie takie produkty z dwoma środkami.
III-IV 2013 Firma Sanit-Plast wprowadza do sprzedaży całkiem nowy produkt, mianowicie deskę sedesową "RECORD", która posiada numer katalogowy 014/A. Produkt jak wszystkie nasze wyroby jest o działaniu antybakteryjnym. Deska jest przede wszystkim dedykowana do ceramiki KOLO serii REKORD, ale również pasuje do innych ceramik. Deska może być wyposażona w zawias plastikowy lub metalowy. Poza tym deska jest wyposażona w solidne i trwałe odbojniki na klapie i siedzeniu, a pod zawiasami są uszczelki gumowe.
III 2013 Kolejne urozmaicenie do naszych produktów, dla klientów bardziej wymagających, ceniących sobie elegancję oraz niepowtarzalność. Po wprowadzeniu do sprzedaży zawiasów wolnoopadających przyszedł czas na ich bardziej ekskluzywną odmianę. Zawiasy plastikowe regulowane wolnoopadające z ABS-u ale chromowane - dają efekt zawiasów metalowych, ale są od nich dużo tańsze. Chromem powlekana jest zewnętrzna warstwa zawiasów z ABS-u z każdej strony. Zawiasy te dostępne do wszystkich desek posiadających wolny opad, jak również osobno jako akcesoria dodatkowe. Zawiasy te występują zarówno w wersji krótkiej, jak i długiej i ze śrubą krótką lub długą.
XI 2012 Trzeci wariant deski sedesowej slim ujrzał światło dzienne. Od 15 listopada ruszamy ze sprzedażą slima, ale z zawiasem wolnoopadającym. Pozostałe walory deski zostały niezmienione, jak również środek antybakteryjny znajdujący się we wnętrzu deski. Deska będzie dostępna zarówno w kartonie pojedynczym jaki i zbiorczym. Numer katalogowy deski to 012/AW.
V 2012 Miło nam jest Państwa poinformować że, wprowadzamy do sprzedaży długo oczekiwaną deskę sedesową Cleo. Jej niezwykłość polega na tym, iż jest to obecnie najtańsza deska sedesowa na rynku wyposażona w zawias plastikowy wolnoopadający regulowany. Wszystkie walory funkcjonalne oraz jakościowe tej deski są jak zwykle na wysokim poziomie i niczym nie ustępuję od innych wyrobów. Deska wykonana jest z polipropylenu i jest o działaniu antybakteryjnym a jej numer katalogowy to 09/AW.
I 2012 Oddajemy do Państwa użytku naszą całkiem nową stronę internetową. Nowa szata graficzna, nowe podstrony, nowe produkty to wszystko znajdziecie Państwo na naszej stronie. Dodatkowo w trosce o naszych klientów zagranicznych postanowiliśmy powielić stronę na język angielski, niemiecki oraz rosyjski.
XII 2011 Rok 2011 dobiega końca, a my z tej okazji pragniemy złożyć Państwu serdeczne życzenia szczęśliwych, spokojnych Świąt i udanego Nowego Roku.
XI 2011 Pod koniec tego roku udało się wprowadzić drugą naszą nowość rynkową. Jest to znana na rynku deska sedesowa KOMPAKT, ale wyposażona w zawias regulowany plastikowy wolnoopadający. Deska ta pasuje do wielu znanych na rynku kompaktów m.in. CERSANIT (eko, merida), KOŁO (primo, panda solo), RADIMP (champion). Deska jest również o działaniu antybakteryjnym. Deska posiada nr kat. 013/AW
XI 2011 Postanowiliśmy zmienić nasz CENNIK. Są w nim teraz poza cenami również zdjęcia które spowodowały, iż jest on po prostu ładniejszy od poprzedniego i bardziej przyjazny w oglądaniu.
X 2011 Mocno odświeżyliśmy nasz KATALOG PRODUKTÓW. Jest w nim całkiem nowa, ciekawsza szata graficzna oraz format. Nowe zdjęcia desek sedesowych oraz tych w opracowaniu. Pojawiły się również nowe produkty oraz nowe akcesoria dodatkowe.
X 2011 Wprowadzamy do sprzedaży deskę sedesową z zawiasem wolnoopadającym regulowanym plastikowym. Nowa deska nazywa się KASKADA z zawiasem wolnoopadającym i posiada nr kat. 010/AW. Oczywiście deska jest o działaniu antybakteryjnym
IX 2011 Firma Sanit-Plast wyprodukowała jako pierwsza w Polsce zawias plastikowy regulowany WOLNOOPADAJĄCY. Najpierw jest to wersja krótka - w przyszłości wersja długa.
VII 2011 Z przykrością musimy powiadomić, iż zostaliśmy zmuszeni do kolejnej w tym roku podwyżki cen na nasze wyroby. Nowe ceny zaczną obowiązywać od 01.07.2011. W zakładce "cennik" znajdziecie Państwo nowe ceny.
II 2011 Wprowadzamy do sprzedaży zmodernizowaną pod względem designerskim i jakościowym popularną Kaskadę. Wymiary deski pozostają bez zmian zatem pasowanie do ceramik się nie zmienia. Deska jest o działaniu antybakteryjnym oraz można ją zamówić z zawiasem metalowym.
I 2011 Z powodu ciągłej podwyżki cen polipropylenu i ogólnie wszystkich kosztów związanych z produkcją OD POCZĄTKU ROKU NASTĘPUJE PODWYŻKA CEN NA NASZE WYROBY.
VII 2010 OD POŁOWY ROKU NASTĄPIŁA ZMIANA CEN NASZYCH WYROBÓW SANITARNYCH.
VI 2010 Firma Sanit-Plast po wieloletniej produkcji rezygnuje całkowicie ze sprzedaży dolnopłuka KASKADA. Obecnie całe siły zostały skierowane na wyroby w których najbardziej się specjalizujemy, czyli deski sedesowe.
V 2010 WITAMY W NOWYM 2010 ROKU. PRZED NAMI DRUGI Z KOLEI TRUDNY ROK, NOWE WYZWANIE, NOWE PROJEKTY.
V 2009 Do sprzedaży trafia dodatkowa wersja plastikowego regulowanego zawiasu wykonanego z ABS-u. Zawias ten jest o 2 cm dłuższy od dotychczasowego zawiasu dzięki czemu zwiększamy uniwersalność montażową naszych wyrobów.
IV 2009 Na rynek zostaje wprowadzona ulepszona wersja deski sedesowej Cleo. Między innymi została poprawiona jakość wyrobu oraz nieznacznie design zewnętrzny. Oczywiście ceny na razie nie zmieniamy.
III 2009 Całkowita zmiana naszej dotychczasowej strony internetowej na całkiem nową bardziej przejrzystą a przede wszystkim profesjonalnie wykonaną.
I 2009 NOWY ROK I NOWE WYZWANIA - KRYZYS GOSPODARCZY DOSIĘGNĄŁ RÓWNIEŻ NAS, ALE MY SIĘ NIE PODDAJEMY.
X 2008 Wymiana całego taboru transportowego na nowy, dzięki czemu jeszcze szybciej i pewniej dostarczamy nasz towar do odbiorców.
VI 2008 OD POŁOWY ROKU NASTĄPIŁA ZMIANA CEN NASZYCH WYROBÓW SANITARNYCH.
I 2008 Ukazuje się nasz nowy katalog wyrobów 2008, z nowymi pozycjami, lepszej jakości zdjęciami i całkiem inną szatą graficzną.
IV 2007 Zmiana wyglądu i designu wszystkich naszych opakowań kartonowych. Stare kartony były jednokolorowe i z kiepskiej jakości papieru. Obecne są wielokolorowe, bardziej przejrzyste pod względem estetycznym i informacyjnym.
I 2007 ZMIANA CEN NA NASZE WYROBY
X 2006 Wprowadzenie do sprzedaży jako (opcję) do naszych desek sedesowych z polipropylenu środka antybakteryjnego. Jest to innowacja w skali krajowej, gdyż do tej pory nie było w sprzedaży desek sedesowych polipropylenowych z takim środkiem antybakteryjnym. Jako jedyni mamy na ten materiał Atest PZH.
V 2006 Deski sedesowe polipropylenowe mogą być opcjonalnie wyposażone w regulowane metalowe zawiasy. Postanowiliśmy wprowadzić do sprzedaży metalowe zawiasy jako alternatywę do plastikowych zawiasów.
II 2006 Rozbudowa narzędziowni oraz zakup centrum obróbczego. Pozwoliło nam to na produkowanie form wtryskowych we własnym zakresie i na własne potrzeby – dzięki temu mamy możliwość ciągłego nadzorowania prac nad wykonaniem kolejnej formy wtryskowej.
I 2006 Wydanie nowego katalogu firmowego zawierającego przegląd wszystkich produkowanych wyrobów.
XII 2005 Została uruchomiona pierwsza w Polsce produkcja deski sedesowej z DUROPLASTU. Deska sedesowa nazywa się VENUS posiada środek antybakteryjny i może opcjonalnie występować z metalowym zawiasem.
VI 2005 Zakup kolejnej nowoczesnej wtryskarki Battenfelda. Dzięki temu zakupowi możemy jeszcze bardziej podnieść poziom jakościowy naszych wyrobów.
II 2005 Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie AQUA 2006.